آخرین اخبار

سایت جدید موسسه فراز

سایت جدید موسسه فراز

  http://behdasht-bolboli.com/ علاقه مندان به سایت موسسه آموزشی فراز از این پس به سایت جدید ما بیایند تا از جدید ترین اخبار کنکور اطلاع یابند    http://behdasht-bolboli.com/ علاقه مندان به سایت موسسه آموزشی فراز از این پس به سایت جدید ما بیایند تا از جدید ترین اخبار کنکور اطلاع یابند 

ادامه خبر...

اخبارآزمونها

اخبارآزمونها

♦پیام مشاورموسسه دکتر بلبلی تمدید ثبت نام کاردانی به کارشناسی نا پیوسته علوم آزمایشگاهی♦ روز دوشنبه بیست و هشت خرداد لغایت شنبه دو تیر ♦تاريخ آزمون  کنکوردكتراى وزارت بهداشت  روز آزمون پنجشنبه،٢٠ارديبهشت ،وجمعه  ٢١  ارديبهشت1397  ثبت نام ٢٤ بهمن الى ٤ اسفند،وشركت در دورشته امكان پذير است ♦تاريخ آزمون کنکوردكتراى وزارت علوم  تاریخ ثبت نام :  انجام شده است، تاریخ برگزاری :    ۴ اسفند ♦♦تاريخ آزمون کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1397…

ادامه خبر...

پروژه قبولی در موسسه دکتر بلبلی

پروژه قبولی در موسسه دکتر بلبلی

   جزوات سال 1395 باتخفیف ویژه به فروش می رسد   پروژه قبولی ارشد وزارت بهداشت موسسه آموزشی دکتربلبلی ( فراز) رشته های :هماتولوژی-ایمونولوژی-ژنتیک -بیوتکنولوژی -میکروبیولوژی(باکتری-انگل-ویروس-قارچ)   مهر تا فروردین:تدریس+ جزوه کامل (بدون نیاز به مطالعه کتب رفرانس )+ده هزار تست کنکوری +آزمون هفتگی +دوبار دوره دروس    بهار:دوره سوم+تستهای جدید+آزمون هفتگی  . تیر:دوره چهارم +کلاسهای نکته و تست +همایش یک روزه +کنکور آزمایشی  تکرار می کنیم: برنامه ریزی مهمتر از رفرانس…

ادامه خبر...

اخبار

اخبار

  http://behdasht-bolboli.com/سایت جدید موسسه  برای دیدن سایت جدیداینحا را کلیک کنید  ♦♦♦شروع ثبت نام کلاس های دکتری وارشدوزارت بهداشت سال 400-1399موسسه دکتر بلبلی♦♦♦   برنامه همایش های یک روزه موسسه دکتر بلبلی اینجا را کلیک کنید.   برگزاری دوره های آموزشی روش صحیح و آکادمیک مقاله خوانی، مقاله نویسی و روش تحقیق در علوم پزشکى اینحا را کلیک کنید ️ ️ شروع کلاسهای جزوه +آزمون هر درس دارای جزوه کامل مدون+ 3000تست کنکوری…

ادامه خبر...

کلاس‌های زبان آموزشگاه فراز شروع شد

کلاس‌های زبان آموزشگاه فراز شروع شد

  MHLE  ثبت نام http://sanjeshp.ir/  MSRT ثبت نام http://msrt-exam.saorg.ir/ #MHLE #زبان_دکتری # شروع ثبت نام کلاس زبان دکتری   ثبت‌نام کلاس‌های‌ زبان‌ ، آموزشگاه فراز شروع شد . ثبت نام محدود می‌باشد.    روزهای کلاس زبان ارشددر سه کد سه‌شنبه وپنجشنبه صبح و پنجشنبه عصر می باشد. ثبت نام کلاس زبان دکتراTOLIMO،MHLE، MSRTشروع شد. روزهای کلاس زبان دکتری جمعه عصر تقویم آزمون های زبان علوم پزشکی سال 1397  وزارت بهداشت درمان و آموزش…

ادامه خبر...

منابع آزمونهای سه گروه علوم آزمایشگاهی

منابع آزمونهای سه گروه علوم آزمایشگاهی

         مولفین ومترجمین  نام مراجع معرفی شده دروس مربوطه  رشته امتحانی 1-Text book of Biochemistry-Devlin 2-Biochemistry –stryer 3-Principles of Biochemistry استفاده از کتب فارسی تالیفی که سر فصل آنهامتناسب با رفرانسهای فوق باشد بلا مانع است. بیوشیمی مجموعه علوم آزمایشگاهی (1) شامل رشته های: بیوشیمی زیست فناوری ژنتیک وهمکارانH.Lodish Molecular cell biology زیست شناسی سلولی مولکولی ترجمه وتالیف دکتر محمد رضا دلوئی-ویرایش چهاردهم-چاپ نخست(چاپ هفتم پیاپی)-برگزیده کتاب فصل1386وبرگزیده تقدیر1388،جمهوری…

ادامه خبر...

کسب رتبه‌های 1 تا 4 کشوری در رشته‌های مختلف آزمون کارشناسی ارشد

کسب رتبه‌های 1 تا 4 کشوری در رشته‌های مختلف آزمون کارشناسی ارشد

تبریک فراوان ما به برترین‌های ارشد درگروه آموزشی فراز دررشته ژنتیک‏، بیوتکنولوژی، ویروس، انگل، ایمونولوژی، بیوشیمی، باکتری، قارچ...  

ادامه خبر...

ورود و ثبت نام در سایت

arrowarrow
arrowarrow

اخبارآزمونها

اخبارآزمونها

فهرست مطلب

 
اخبار و اطلاعات مربوط به کنکور های ارشد و دکتری ٩٧
 
 
کنکور ارشد وزارت بهداشت
 
 تاریخ ثبت نام :
                      ٣٠ بهمن تا١٣ اسفند٩۶
 تاریخ برگزاری :
                      ١۴ و ١۵ تیرماه ٩٧
 
 
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
 کنکور دکتری وزارت بهداشت 
 
تاریخ ثبت نام :
                      ٢۴ بهمن تا ۴ اسفند٩۶ 
 تاریخ برگزاری :
                      ٢٠ و ٢١ اردیبهشت ٩٧
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
 کنکور ارشد وزارت علوم و دانشگاه آزاد 
 
 تاریخ ثبت نام :
                      ٣٠ بهمن تا ٣ اسفند٩۶
                       (برای جا مانده ها) 
 تاریخ برگزاری :
                      ۶ و ٧ اردیبهشت ٩٧
 
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
 کنکور دکتری وزارت علوم
 
 تاریخ ثبت نام :
                      انجام شده است
 تاریخ برگزاری :
                      ۴ اسفند
 
 
 
 

پیام مشاورموسسه دکتر بلبلی

سرکارخانم دانای علمی
انتخاب رشته امتحانی دوم در کنکور ارشد

اولین نکته ای که باید بیان شود این است که انتخاب رشته دوم کاملا اختیاری است و هیچ الزامی در انتخاب رشته دوم وجود ندارد اما از نظر مشاور  انتخاب رشته دوم میتواند به عنوان مسیر دوم موفقیت به کاهش اضطراب و استرس بعضی از داوطلبان کمک کند.

از طرفی انتخاب رشته دوم مناسب برای برخی داوطلبان برخی از رشته ها به سادگی ممکن نیست و داوطلب نمیتواند رشته ای را پیدا کند که هم از نظر محتوای آزمون و هم از لحاظ مدرک قابل پذیرش متناسب باشد،ازاین روتوجه به نکات زیر در انتخاب رشته دوم میتواند به شما کمک کند .

درهرحال رعایت اصول زیر در انتخاب رشته دوم میتواند به شما کمک کند .

۱-قبل از هرچیز به جدول شماره ۲ دفترچه ثبت نام مراجعه کنید تا از تداخل زمانی رشته دوم خود با رشته اول مطمئن شوید، بدیهی است که هم از لحاظ امکان و هم از لحاظ قوانین آزمون ، هر داوطلب مجاز به انتخاب فقط یک رشته از هریک از چهار گروه و حداکثر دورشته یا دو مجموعه از دو گروه زمانی متفاوت می باشد ، به عبارت دیگر دو رشته انتخابی می بایست از دوگروه متفاوت باشد.

مثلا داوطلبی که قصد شرکت دررشته های علوم آزمایشگاهی یک را دارد، نمیتواند رشته هماتولوژی را به عنوان انتخاب دوم خود انتخاب کند ، زیرا هر دوگروه در گروه یک قرار دارند.

۲-رشته های انتخابی دوم خود راطبق مدرک کارشناسی خود انتخاب کنید.

۳- طبق مواد امتحانی آزمون و توجه به علایق خود، رشته دوم خود را از بین رشته های مجاز انتخاب کنید.

اگر شما داوطلبی هستید که در درس زبان انگلیسی مسلط هستید و می توانید در صد بالایی را در این درس به خود اختصاص دهید ، شرکت در رشته های کم طرفدار و رشته های با ضریب زبان انگلیسی بالا می تواند احتمال موفقیت شما را در رشته دوم چند برابر کند.

۴-برای مطالعه دروس متفاوت رشته انتخابی دوم خود، از کتب و جزوات مناسب و خلاصه استفاده کنید تا زمان زیادی را از شما نگیرد، برای این کار میتوانید از مشاورین راهنمایی بگیرید.

باز هم تاکید میکنیم  انتخاب رشته دوم زمانی مناسب است که آن رشته بر قبولی درشته اول تاثیر منفی نداشته باشدو فقط برای داوطلبانب مناسب است که رشته دوم آنها هم از نظر زمانی وهم از نظر محتوای آزمون مناسب باشد.


نحوه ثبت نام داوطلبان آزمون ارشد رشته های گروه پزشکی دانشگاه آزاد

(سوال رایج در موردثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی ۹۶)

سوال: من قصد دارم در دانشگاه آزاد رشته و شهر مورد نظرم قبول شوم، آیا الان هنگام ثبت نام در سایت مرکز سنجش پزشکی ، بخشی وجود دارد که دانشگاه آزاد را انتخاب کنم؟

پاسخ مشاور: کلیه داوطلبینی که قصد دارند در یکی از رشته های مورد نظر خود در دانشگاه آزاد پذیرش شوند ، باید به سایت sanjeshp.ir مراجعه کرده و با کلیک روی دکمه ثبت نام جدید(درایام ثبت نام) فرم های مربوط به ثبت نام را تا آخر تکمیل کنند.

توجه کنید در حین ثبت نام نیازی نیست که فرم خاصی رابرای دانشگاه آزاد تکمیل کنید.

شما بعد از برگزاری کنکور و پس از صدور دفترچه انتخاب رشته _محل ، میتوانید از بین لیست دانشگاه های موجود(دانشگاه های علوم پزشکی و دانشگاه های آزاد) ، دانشگاه های مورد نظر خود را درابتدای لیست انتخابی خود قرار دهید .

بنابراین مجدا متذکر می شویم : هنگام ثبت نام ، داوطلبان دانشگاه آزاد فرم مستقلی از سایر داوطلبان آزمون ارشد  وزارت بهداشت ندارند.

 
 

تاريخ آزمون دكتراى وزارت بهداشت 

روز آزمون پنجشنبه،٢٠ارديبهشت ،وجمعه  ٢١  ارديبهشت

 ثبت نام ٢٤ بهمن الى ٤ اسفند،وشركت در دورشته امكان پذير است

 
 
 
 
   

دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد پزشکی97

 ثبت نام: 30بهمن تا 13 اسفند،برگزاری آزمون:14و15 تیر

 
    
 

بسمه تعالی

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مرکز سنجش آموزش پزشکی

تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1396


تاریخ برگزاری آزمون نام آزمون ردیف
96/1/31 آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE 1
96/4/22،23 آزمون کارشناسی ارشد 2
96/7/13 آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE 3
96/8/25 آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE 4
96/10/7 آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE 5
96/11/5 آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت  MHLE 6
  MHLEاحتمال دارد طبق روال هر سال یک آزمون هم در ماه اسفند باشد که هنوز تایید نشده  
96/2/20-96/2/21 آزمون دکترای تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت ،دندانپزشکی و داروسازی (PHD) 7

                  توجه : لازم است کلیه داوطلبان آزمون های علوم پزشکی ،به طور مستمر اخبار و اطلاعات و یا هرگونه تغییرات احتمالی مربوط به آزمون های علوم پزشکی را از طریق سایت مرکز سنجش پزشکی به آدرس http://sanjeshp.ir پیگیری نمایند.

 

 

 

 

 


                                                                                                  تغییر درضرایب آزمون دکتری سال 96

موسسه دکتر بلبلی با بالاترین امار قبولی در دکتری وزارت بهداشت

شروع کلاس ها آبان ماه

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#کاهش متقاضیان کنکور ارشد#افزایش ۵۰هزار نفری داوطلبان دکتری#وزارت علوم

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از افزایش آمار داوطلبان دکتری و کاهش آمار داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ نسبت به سالهای گذشته خبر داد.

دکتر حسین توکلی افزود: بر اساس آماری که تاکنون به ثبت رسیده است، آمار داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد علیرغم یکی شدن آزمون های ارشد دانشگاه های دولتی و دانشگاه آزاد، نسبت به سال های گذشته کاهش یافته است.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: این در حالی است که امسال یک آزمون ارشد برای پذیرش در همه دانشگاه ها و از جمله دانشگاه آزاد برگزار می شود و سال های گذشته دو آزمون مجزا برای پذیرش در دانشگاه های دولتی و آزاد برگزار می شد.

وی درباره میزان داوطلبان آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) خاطرنشان کرد: آمار ثبت نام داوطلبان در آزمون های دکتری نشان می دهد که با توجه به اینکه آزمون دکتری نیز امسال ادغام شده و تنها یک آزمون برای پذیرش در دانشگاه های دولتی و آزاد برگزار می شود، تعداد داوطلبان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

مشاور و مدير آموزش داناى علمى


دانشجویان موسسه دکتر بلبلی که درسال 1396در تهران و حومه قبول شدند

موسسه آموزشی فراز

نسرین همتی دکتری دانشگاه تهران

فهیمه فیروز جائی دکتری دانشگاه شهید بهشتی

ساناز آسیابی دکتری دانشگاه تربیت مدرس

رضوان کاکاوند دکتری دانشگاه تربیت مدرس

سوده یوسفی پور دانشگاه تهران

سمیه یعقوبی زاد دانشگاه تهران

علی جعفر پور دانشگاه تهران

مریم حاجی قاسم دانشگاه تهران

میترا ایمان زاده دانشگاه تهران

ملیحه محبی دانشگاه شهید بهشتی

مریم شیرازیان دانشگاه شهید بهشتی

نغمه بویاقچی دانشگاه شهید بهشتی

مولود تبریزی دانشگاه شهید بهشتی

منیره حسنی دانشگاه شهید بهشتی

مریم خیابانی راد دانشگاه شهید بهشتی

شاهرخ بهرام پور دانشگاه شهید بهشتی

مهتاب جناب دانشگاه شهید بهشتی

هانیه مظفری دانشگاه ایران

فاطمه مهدی زاده ساری دانشگاه ایران

سعیده عباسی دانشگاه ایران

سارا شاه مرادی دانشگاه ایران

سوگل جمشیدی دانشگاه ایران

مهدی نجف پوردانشگاه تربیت مدرس

ناهید حسین زاده سهی دانشگاه تربیت مدرس

مهناز محمدی دانشگاه تربیت مدرس

هستی شاپور دانشگاه تربیت مدرس

صادق شمسی نیا دانشگاه تربیت مدرس

رقیه پور احمد دانشگاه تربیت مدرس

فرانک عبدلی انستیتیو پاستور

سمیه حاج محمودی دانشگاه تهران شاهد

پریسا عظیم زاده انستیتو پاستور

ثمین داوودی دانشگاه الزهرا

بهاره اکبری انستیتو پاستور

حمید حسینی دانشگاه البرز

فاطمه بخشی دانشگاه البرز

مهناز نیکی بخش دانشگاه البرز

سمانه محمد جواد موسسه رازی

فرناز دیانی موسسه رازی

راهله آردانه موسسه رازی

سعیده صادقی دکتری علوم پزشکی شیراز

مهدیه طالبی دکتری علوم پزشکی گرگان

مهسا جوادی دکتری علوم پزشکی اهواز

برنامه ریزی مهمتر از رفرانس است

دکتر بلبلی


.#MHLE #زبان_دکتری #

شروع ثبت نام جدید MHLE از 4 بهمن زمان برگزاری آزمون 28بهمن درسایت http://sanjeshp.ir/
آزمون MSRT : ثبت نام از 3بهمن برگزاری آزمون 20 اسفند http://msrt-exam.saorg.ir/


پورکاظمی خاطرنشان کرد: همچنین ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی در اسفند ماه ۹۵ و آزمون آن در22الی 23 تیرماه ۹۶ برگزار می شود.
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی یادآور شد: از این پس فارغ التحصیلان همه دانشگاه ها اعم از دانشگاه آزاد نیز باید برای شرکت در رشته های علوم پزشکی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در آزمون های وزارت بهداشت شرکت کنند.