آخرین اخبار

سایت جدید موسسه فراز

سایت جدید موسسه فراز

  http://behdasht-bolboli.com/ علاقه مندان به سایت موسسه آموزشی فراز از این پس به سایت جدید ما بیایند تا از جدید ترین اخبار کنکور اطلاع یابند    http://behdasht-bolboli.com/ علاقه مندان به سایت موسسه آموزشی فراز از این پس به سایت جدید ما بیایند تا از جدید ترین اخبار کنکور اطلاع یابند 

ادامه خبر...

اخبارآزمونها

اخبارآزمونها

♦پیام مشاورموسسه دکتر بلبلی تمدید ثبت نام کاردانی به کارشناسی نا پیوسته علوم آزمایشگاهی♦ روز دوشنبه بیست و هشت خرداد لغایت شنبه دو تیر ♦تاريخ آزمون  کنکوردكتراى وزارت بهداشت  روز آزمون پنجشنبه،٢٠ارديبهشت ،وجمعه  ٢١  ارديبهشت1397  ثبت نام ٢٤ بهمن الى ٤ اسفند،وشركت در دورشته امكان پذير است ♦تاريخ آزمون کنکوردكتراى وزارت علوم  تاریخ ثبت نام :  انجام شده است، تاریخ برگزاری :    ۴ اسفند ♦♦تاريخ آزمون کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1397…

ادامه خبر...

پروژه قبولی در موسسه دکتر بلبلی

پروژه قبولی در موسسه دکتر بلبلی

   جزوات سال 1395 باتخفیف ویژه به فروش می رسد   پروژه قبولی ارشد وزارت بهداشت موسسه آموزشی دکتربلبلی ( فراز) رشته های :هماتولوژی-ایمونولوژی-ژنتیک -بیوتکنولوژی -میکروبیولوژی(باکتری-انگل-ویروس-قارچ)   مهر تا فروردین:تدریس+ جزوه کامل (بدون نیاز به مطالعه کتب رفرانس )+ده هزار تست کنکوری +آزمون هفتگی +دوبار دوره دروس    بهار:دوره سوم+تستهای جدید+آزمون هفتگی  . تیر:دوره چهارم +کلاسهای نکته و تست +همایش یک روزه +کنکور آزمایشی  تکرار می کنیم: برنامه ریزی مهمتر از رفرانس…

ادامه خبر...

اخبار

اخبار

  http://behdasht-bolboli.com/سایت جدید موسسه  برای دیدن سایت جدیداینحا را کلیک کنید  ♦♦♦شروع ثبت نام کلاس های دکتری وارشدوزارت بهداشت سال 1397موسسه دکتر بلبلی♦♦♦   برنامه همایش های یک روزه موسسه دکتر بلبلی اینجا را کلیک کنید.   برگزاری دوره های آموزشی روش صحیح و آکادمیک مقاله خوانی، مقاله نویسی و روش تحقیق در علوم پزشکى اینحا را کلیک کنید ️ ️ شروع کلاسهای جزوه +آزمون هر درس دارای جزوه کامل مدون+ 3000تست کنکوری…

ادامه خبر...

کلاس‌های زبان آموزشگاه فراز شروع شد

کلاس‌های زبان آموزشگاه فراز شروع شد

  MHLE  ثبت نام http://sanjeshp.ir/  MSRT ثبت نام http://msrt-exam.saorg.ir/ #MHLE #زبان_دکتری # شروع ثبت نام کلاس زبان دکتری   ثبت‌نام کلاس‌های‌ زبان‌ ، آموزشگاه فراز شروع شد . ثبت نام محدود می‌باشد.    روزهای کلاس زبان ارشددر سه کد سه‌شنبه وپنجشنبه صبح و پنجشنبه عصر می باشد. ثبت نام کلاس زبان دکتراTOLIMO،MHLE، MSRTشروع شد. روزهای کلاس زبان دکتری جمعه عصر تقویم آزمون های زبان علوم پزشکی سال 1397  وزارت بهداشت درمان و آموزش…

ادامه خبر...

منابع آزمونهای سه گروه علوم آزمایشگاهی

منابع آزمونهای سه گروه علوم آزمایشگاهی

         مولفین ومترجمین  نام مراجع معرفی شده دروس مربوطه  رشته امتحانی 1-Text book of Biochemistry-Devlin 2-Biochemistry –stryer 3-Principles of Biochemistry استفاده از کتب فارسی تالیفی که سر فصل آنهامتناسب با رفرانسهای فوق باشد بلا مانع است. بیوشیمی مجموعه علوم آزمایشگاهی (1) شامل رشته های: بیوشیمی زیست فناوری ژنتیک وهمکارانH.Lodish Molecular cell biology زیست شناسی سلولی مولکولی ترجمه وتالیف دکتر محمد رضا دلوئی-ویرایش چهاردهم-چاپ نخست(چاپ هفتم پیاپی)-برگزیده کتاب فصل1386وبرگزیده تقدیر1388،جمهوری…

ادامه خبر...

کسب رتبه‌های 1 تا 4 کشوری در رشته‌های مختلف آزمون کارشناسی ارشد

کسب رتبه‌های 1 تا 4 کشوری در رشته‌های مختلف آزمون کارشناسی ارشد

تبریک فراوان ما به برترین‌های ارشد درگروه آموزشی فراز دررشته ژنتیک‏، بیوتکنولوژی، ویروس، انگل، ایمونولوژی، بیوشیمی، باکتری، قارچ...  

ادامه خبر...

ورود و ثبت نام در سایت

arrowarrow
arrowarrow

موفقیت

مو فقیت یعنی متصل ما ندن به هدف ،در لحظه ای که سا یر افراد آن را رها کرده اند.

    دا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نشجوی عزیز  همه ما محتا‌ ج یک ا نقلاب درونی هستیم.در معادله زندگی ،آینده هیچ وقت با گذشته برا‌‌‌‌‌ بر نیست،

هیچ کس جز خود فرد نمی دا ند که چقدر موفق است چون موفقیت یک حس درونی است و کسی نمی توا ند بگوید که آیا شما موفق هستید یا نه،

و سعی کنید که به نظر اطرافیان نسبت به خود فقط لبخند بزنید.ببینید، کسا نی که درباره شما قضا وت می کنند خودشان چگونه هستند و در کجای راه قرار گرفته اند.ما در مسیر موفقیت با فراز و نشیب ها و چالش های بسیاری مواجه هستیم ا ما باید به آنها بی توجه باشیم تا به آنچه می خواهیم برسیم.

انسان باید دارای با ورهای مثبت با شد و همیشه خود را فردی ببیند که آرزو دارد باشد.افکار منفی فرد را از رسیدن به خواسته ها و اهدافش دور می کند.این افکار از کودکی درون ذهنمان لانه کرده و ما را به سمتی پیش می برد که نمی خواهیم. با ورهای ما از کودکی ساخته شده و اگر می خواهیم زندگیمان تغییر کند ابتدا باید با ورهایمان را تغییر دهیم.

1) عقب نکشید.

2) به فکر آینده باشید.

3) مثبت‌اندیش باشید.

4) تا منتهای توان خود تلاش کنید.

«بیشتر مردم همان اندازه خوشبختند که خودشان می خواهند».
«آبراهام لینکلن»

۵ قاعده برای موفقیت تضمینی در تمام صحنه های زندگی

قاعده اول : اگر به این نتیجه رسیده ایم که کاری باید انجام شود ، پس بدون هیچ بهانه جوئی و معطلی و با جدیت کمر همت ببندیم که آن کار انجام شود .
▪ قاعده دوم : کاری که باید انجام شود را همین الان انجام دهیم .
▪ قاعده سوم : مهم نیست که از کاری که باید انجام شود خوشمان بیاید یا نه ! چون باید انجام شود پس در هر حالت و روحیه ای که باشیم با جدیت و سرسختی و یکدندگی تمام کار را انجام می دهیم .
▪ قاعده چهارم : وقتی کار انجام شد آرام نگیریم و به این بیندیشیم که کار بعدی که حتما ً باید انجام شود ، کدام است؟ 

▪ قاعده پنجم : سراغ قاعده اول برویم . (آنتونی رابینز)

موفقیت ناشی از عادت های خوب است.

95درصدکارهاییکه همه روزه انجام می دهید، ناشی از عادت است.

انسانهای موفق آنهایی هستند که عادت موفقیت را در خود ایجاد کرده اند. انسانهای موفق در خود عادتهای خوب ایجاد می کنند و کاری می کنند تا این عادتها بر رفتارشان حاکم شود.اما اشخاص غیر موفق به عادتهای بد امکان می دهند که در آنها شکل بگیرد، و این عادتهای بد منجر به ناراحتی و شکست می شوند. فرزانه ی فهیم ” تد فورمن” می گوید:” شکل دادن عادتهای خوب دشوار است ، اما زندگی کردن با آنها ساده است. از سوی دیگر ، شکل دادن به عادتهای بد آسان است، اما زندگی کردن با آنها دشوار است

جایی هست که جز تو هیچکس نمی تواند آن را پر کند،

کاری هست که جز تو هیچکس قادر به انجا مش نیست.


۲۶ تکنیک بزرگ از رازهای رسیدن به موفقیتشرط رسیدن به موفقیت این است که ابتدا باور کنیم که می توانیم موفق شویم . اعتقاد درونی به اینکه شما قدرت انجام کاری را دارید و لیاقت رسیدن به هدف را هم دارید ضامن موفقیت شماست .

بزرگترین مسئله که اکثر ما گرفتارش هستیم این است که در وجودمان آتش عشق و علاقه شعله ور نیست هیچ چیز مانع موفقیت یک انسان مشتاق و علاقمند نیست . 
اگر بتوانید ایمان بیاورید همه چیزبرایتان ممکن می شود به خدا ایمان آورید نه فقط در ظاهر بلکه با اطمینان به او به عنوان راهنمای خود اعتقاد آورید . 
● راههای رسیدن به موفقیت :
۱) تفکر مثبت داشته باشید ، « دکترنورمن پیل » می گوید : افکار خوب و مثبت همچون تابش نور خورشید بر اتاقی تاریک است که همه جا را روشن می کند . 
۲) باور و ایمان داشته باشید ، همیشه آن چیزی اتفاق می افتد که شما واقعاً باورش دارید . این یک حقیقت است . پس باید باورهای محدود کننده ای که مانع موفقیت شما هستند را شناسایی کنید و آنها را از بین ببرید . 
۳) هر روز منتظر اتفاق خوبی باشـید ، اگر انتـظار وقـوع چـیزی را داشته باشـید آن چـیـز به وقـوع می پیوندد .
۴) افکارتان را کنترل کنید ، موفقیت ازطریق کنترل کامل افکار ، اعمال به وجود می آید . 
۵) تلاش و پشتکار داشته باشید ، همۀ موفقیتها و رؤیاهای ما در گرو سخت کوشی است هر چه بیشتر تلاش کنیم موفقیت بیشتری کسب خواهیم کرد . 
۶) صبور باشید ، ما همواره دوست داریم هر چه زودتر به ارزو هایمان برسیم ، به همین دلیل است که در زندگی مان بی قراریم . 
۷) به دیگران کمک کنید . شما تنها در صورتی حقیقتاً خوشبخت و موفق خواهید بود که احساس کنید به دلیل خدمت به دیگران انسان با ارزشی هستید . 
۸) ذهن خود را از تردید و ترس رها کنید و تصور کنید هیچ محدودیتی ندارید . 
۹) به بهترین چیزها فکر کنید . 
۱۰ ) تصویر آن چه را می خواهید در زندگی بیرونیتان داشته باشید ، بسازید . 
۱۱) شور و شوق داشته باشید ، « فرانک بتگر » نویسندۀ کتاب چگونه در فروش از ناکامی به کامیابی رسیدم می گوید : شخص قادر است هر وقت بخواهد سرنوشت خود را عوض کند و آن موقعی است که تصمیم بگیرد و در کار خود شوق و حرارت به خرج بدهد . 
۱۲) از خودتان تصویر خوبی در ذهن داشته باشید .
۱۳) از اشتباهات گذشتۀ خود پند بگیرید و پیش بروید . 
۱۴) به خودتان اطمینان داشته باشید ، آنگاه خود را دوست خواهید داشت . 
۱۵) مسئولیت کامل زندگی و آنچه را برایتان پیش می آید به عهده بگیرید . 
۱۶) همواره ببخشید و فراموش کنید ،
۱۷) با افراد موفق ارتباط برقرار کنید . 
۱۸) هدف خود را از نظر دور نکنید و همیشه آن را جلوی چشم داشته باشید . 
۱۹) در زمان حال زندگی کنید ، هر روز به خاطر همان روز زندگی کنید .
۲۰) در هر کار فقط برای همان کار فعالیت کنید . 
۲۱) با افراد باانگیزه و با روحیه همنشینی کنید . 
۲۲) در کارهای اجتماعی مشارکت داشته باشید . 
۲۳) همیشه به دنبال ایدۀ بزرگی باشید ، که زندگی تان را تغییر خواهد داد . 
۲۴) شهامت داشته باشید : همان شوید که می خواهید تنها در این صورت است که می توانید . 
۲۵) استقامت داشته باشید : حضرت محمد (ص) فرمود ه اند : خداوند با کسانی که در برابر مشکلات پایداری می کنند. 
۲۶) شکرگزار باشیم : وقتی شکر می کنیم روح عالم در ما ایجاد انرژی می کند و آن انرژی موهبت های بعدی را به طرف ما جذب می کند . 


اکرم رجبی

مرد جوانی از سقراط پرسید راز موفقیت چیست. سقراط به او گفت، "فردا به کنار نهر آب بیا تا راز موفّقیت را به تو بگویم."
صبح فردا مرد جوان مشتاقانه به کنار رود رفت. سقراط از او خواست که به سوی رودخانه او را همراهی کند. جوان با او به راه افتاد.
به لبه رود رسیدند و به آب زدند و آنقدر پیش رفتند تا آب به زیر چانهء آنها رسید. ناگهان سقراط مرد جوان را گرفت و زیر آب فرو برد. جوان نومیدانه تلاش کرد خود را رها کند، امّا سقراط آنقدر قوی بود که او را نگه دارد.
مرد جوان آنقدر زیر آب ماند که رنگش به کبودی گرایید و بالاخره توانست خود را خلاصی بخشد.همین که به روی آب آمد، اوّل کاری که کرد آن بود که نفسی بس عمیق کشید و هوا را به اعماق ریه فرو فرستاد.
سقراط از او پرسید، "زیر آب که بودی، چه چیز را بیش از همه مشتاق بودی؟" گفت، "هوا."سقراط گفت، "هر زمان که به همین میزان که اشتیاق هوا را داشتی موفقیت را مشتاق بودی، تلاش خواهی کرد که آن را به دست بیاوری؛ راز دیگر ندارد."

منابع

1-http://vista.ir/

منبع : تبیان زنجان

اکرم رجبی

2-http://www.seemorgh.com/

دیدگاه‌ها   

+3 #1 فاطمه محمدلو 1393-04-06 09:44
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: خیلی انرزی داد سپاسگزارم
نقل قول کردن

تهدیدها را به فرصت تبدیل کنید.

ما هر روز با فرصت هایی رو به رو می شویم که خود را در لباس یک مشکل لاینحل نشان می دهد.

خیلی وقتهادانشجویان از فرصتهای که دارند نمی توانند به خوبی استفاده کنند ،همیشه فرصت برای دیدن هست ٬ همیشه فرصت برای اندیشیدن هست ٬همیشه فرصت برای نوشتن هست ٬ ولی  فرصت‌ها ،همیشه  ،همیشگی نیستند!يكي از دلايل عدم موفقيت، استفاده نكردن از فرصت هاست.

دانشجویان موفق به محيط خود توجه دقيق دارند، در جستجوي فرصت ها هستند، فرصت ها را شناسايي مي كنند و به شكل مناسب از فرصت ها بهره برداري مي كنند و باعث پيشرفت و تعالي  خود مي گردند.

فراموش نکنید که بسیاری از افراد برجسته بر مشکلات زندگی شان فائق آمده اند. به عنوان مثال: لویی پاستور که نیمه فلج بود و هر لحظه ممکن بود دچار سکته ی مغزی شود، دمار از روزگار بیماریها در آورد.
ادامه مطلب...